Bio sauny pro začátečníky, děti a kardiaky

Typ sauny, která se hodí pro každou příležitost. Bio sauny nabízí nižší teploty, proto jsou vhodné nejen pro začátečníky, ale také pro děti a kardiaky. Využije je tedy celá vaše rodina, včetně přátel s dětmi, kteří přijedou na víkend. Vhodné jsou tedy i pro wellness centra, která navštěvují celé rodiny s dětmi.

Co přesně nabízí bio sauny?

Bio sauny, jak už zaznělo v úvodu, nabízí nižší teploty, většinou mezi 40 a 60 °C. Vlhkost vzduchu se pohybuje v rozmezí 50 až 80%. Bio sauny tedy nabízí kromě příjemné teploty také vyšší vlhkost. Je to střední cesta mezi klasickou finskou saunou a parní kabinou. Zajímavý je i design, který se nikterak neliší od klasické sauny na klíč, naopak, nabízí všechny materiálové možnosti jako jiná řešení. Podívejte se na fotografie realizovaných projektů.

Jsou bio sauny ideální volbou?

Záleží na situaci. Nemáte zatím se saunováním žádné zkušenosti? Pak ano, bio sauny jsou pro vás ideální volbou, především pokud se mu chcete začít věnovat naplno. Tehdy se nevyplatí pravidelné dojíždění do wellness centra. Je to také vhodné řešení pro celou rodinu, stejně jako pro wellness centra, která navštěvují rodiny s dětmi a prarodiči.

Design stvořený pro bio sauny

Mezi přední české dodavatele zajímavých technických i designových řešení dnes patří společnost Saunujeme. Její projekty pokryjí praktickou i elegantní stránku. Samozřejmostí jsou bio sauny na míru. Při plánování realizace lze vybírat z několika předchystaných designů, které se mezi klienty osvědčily.

Silver – decentně zdobené lavice, stejně jako opěrky zad a mezilavicové výplně.

Gold – TOP varianta, která dodá punc každému zázemí.

Gold Dark – kvalitní dřevo Osika Thermowood a široký profil lavic. Co víc si přát?

Platinum design – teď už trocha exotiky. Africká vrba abachi a minimální rozestupy jednotlivých profilů. Užijte si kompaktní vzhled.

Diamond – opět africká vrba abachi, tentokrát v kombinaci s medově zbarveným cedrovým lemem lavic. Elegance v teplých tónech.

Wave – křivky ladné jako mořské vlny. Nebo rozbouřené jezero?

Basic – hledáte jednoduchost? Tahle varianta je pro vás.

Není to pouze o pohodlí a designu, ale také o prevenci stresových onemocnění.

Dohodněte si konzultaci co nejdříve, vyberte vhodný model bio sauny a těšte se na dlouhé hodiny relaxace, které vám pomohou vypnout od práce a zvýšit vaši produktivitu, jakmile se k práci vrátíte.

Ostatní

Problém nabíjení v elektromobilitě se stává stále menší komplikací

Především v naprostém počátku elektromobility bylo potřeba začít řešit celou řadu problémů a nedostatků, které elektromobilita jako technologie má. Mezi nimi by se mezi ty největší přitom mohla zařadit právě rychlost dobíjení. Řidiči, kteří jsou zvyklí v řádu několika minut včetně placení natankovat plnou nádrž, tak nechtějí čekat desítky minut na zprovoznění svého vozidla. Moderní elektromobilita tento […]

Zobrazit
Ostatní

Jak na přesnou a rychlou digitalizaci objektů, budov a interiérů?

Vstup do éry digitalizace přinesl zásadní změny do mnoha oblastí, včetně architektury a stavebnictví. Dříve časově náročný proces digitalizace budov a objektů se nyní stal rychlým a efektivním, a to díky pokrokům v technologiích. V tomto článku se zaměříme na význam a výhody digitalizace objektu budov, a jaké profesionální nástroje pomáhají dosáhnout maximální kvality. Rychlá […]

Zobrazit
Ostatní

S vaginální suchostí bojuje velké množství žen

Pochva, nebo také vagína popis, patří mezi ženské pohlavní orgány. Je součástí reprodukce. Je přirozeně vlhká. Některé ženy však bojuji s její suchostí. Suchá vagína způsobuje celou řadu zdravotních komplikací. Patří mezi ně pocity sucha, svědění a v neposlední řadě také bolestivý pohlavní styk. Příčiny vzniku vaginální suchosti Jednou z příčin jsou hormonální změny, které […]

Zobrazit