Bio sauny pro začátečníky, děti a kardiaky

Typ sauny, která se hodí pro každou příležitost. Bio sauny nabízí nižší teploty, proto jsou vhodné nejen pro začátečníky, ale také pro děti a kardiaky. Využije je tedy celá vaše rodina, včetně přátel s dětmi, kteří přijedou na víkend. Vhodné jsou tedy i pro wellness centra, která navštěvují celé rodiny s dětmi.

Co přesně nabízí bio sauny?

Bio sauny, jak už zaznělo v úvodu, nabízí nižší teploty, většinou mezi 40 a 60 °C. Vlhkost vzduchu se pohybuje v rozmezí 50 až 80%. Bio sauny tedy nabízí kromě příjemné teploty také vyšší vlhkost. Je to střední cesta mezi klasickou finskou saunou a parní kabinou. Zajímavý je i design, který se nikterak neliší od klasické sauny na klíč, naopak, nabízí všechny materiálové možnosti jako jiná řešení. Podívejte se na fotografie realizovaných projektů.

Jsou bio sauny ideální volbou?

Záleží na situaci. Nemáte zatím se saunováním žádné zkušenosti? Pak ano, bio sauny jsou pro vás ideální volbou, především pokud se mu chcete začít věnovat naplno. Tehdy se nevyplatí pravidelné dojíždění do wellness centra. Je to také vhodné řešení pro celou rodinu, stejně jako pro wellness centra, která navštěvují rodiny s dětmi a prarodiči.

Design stvořený pro bio sauny

Mezi přední české dodavatele zajímavých technických i designových řešení dnes patří společnost Saunujeme. Její projekty pokryjí praktickou i elegantní stránku. Samozřejmostí jsou bio sauny na míru. Při plánování realizace lze vybírat z několika předchystaných designů, které se mezi klienty osvědčily.

Silver – decentně zdobené lavice, stejně jako opěrky zad a mezilavicové výplně.

Gold – TOP varianta, která dodá punc každému zázemí.

Gold Dark – kvalitní dřevo Osika Thermowood a široký profil lavic. Co víc si přát?

Platinum design – teď už trocha exotiky. Africká vrba abachi a minimální rozestupy jednotlivých profilů. Užijte si kompaktní vzhled.

Diamond – opět africká vrba abachi, tentokrát v kombinaci s medově zbarveným cedrovým lemem lavic. Elegance v teplých tónech.

Wave – křivky ladné jako mořské vlny. Nebo rozbouřené jezero?

Basic – hledáte jednoduchost? Tahle varianta je pro vás.

Není to pouze o pohodlí a designu, ale také o prevenci stresových onemocnění.

Dohodněte si konzultaci co nejdříve, vyberte vhodný model bio sauny a těšte se na dlouhé hodiny relaxace, které vám pomohou vypnout od práce a zvýšit vaši produktivitu, jakmile se k práci vrátíte.

Ostatní

Jaké účinné látky obsahuje kratom?

Kratom má každým dnem stále více uživatelů. I když ho užívá tolik lidí, ne každý ví, jaké látky jsou vlastně zodpovědné za jeho účinky. Obsahuje řadu účinných látek, ale primárními psychoaktivními složkami jsou mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Tyto alkaloidy jsou zodpovědné za účinky kratomu na tělo a mysl. Zde je stručný přehled těchto dvou hlavních alkaloidů: […]

Zobrazit
Ostatní

Jak vypadá strom kratom?

Možná navštěvujete obchod s kratomem, kde si kupujete zelený kratomový prášek, ale víte o tom, že pochází z listů vysokého stromu? Kratom (Mitragyna speciosa) je stálezelený strom, který může dorůst až do výšky 25 metrů, a to v závislosti na pěstebních podmínkách a prostředí. Tento strom roste v různých oblastech jihovýchodní Asie, kde se odedávna […]

Zobrazit
Ostatní

Nikotinové sáčky vám dodají nikotin i bez kouření

Trápí vás, že stále kouříte? Možná už jste zaznamenali zdravotní nebo společenské problémy, které vám kouření způsobilo. Nemusíte se na dobro zříci nikotinu, stačí jen zvolit šetrnější způsob, jak ho budete do těla dostávat. Skvělou změnou pro vás může být nikotinový sáček. Nikotinové sáčky jsou malé sáčky obsahující nikotin a další přísady, ale bez tabáku. […]

Zobrazit