Glamping v treehouse poskytuje nevšední zážitek

Glamping je novodobý způsob kempování, který v sobě spojuje pozitiva přírody a moderní komfort. Treehousy jsou moderní a vybavené domky na stromě, zasazené doprostřed nádherné přírody. Spojením těchto dvou faktorů vznikl unikátní projekt, který si získává stále více příznivců, a není se čemu divit.

Nádherná příroda

Treehouse je obvykle postavený uprostřed přírody, mimo civilizaci. To znamená, že ráno se probouzíte s vycházejícícm sluncem nad nádhernou přírodu, a dokonce s výhledem na Ještěd, když si treehouse zajistíte na webu treehousejested.cz.

První, co uvidíte jsou lesy a obloha. První, co uslyšíte je jen zpěv ptáků. Ideální pro odpočinek od ruchu a hektičnosti městského života.

Jedinečný zážitek

Většina z nás v dětském věku snila o domě na stromě, ale zřejmě by nás nenapadlo splnit si tento sen v dospělém věku. Ať už vyrazíte k Ještědu s rodinou či na romantický víkend, rozhodně vás čeká zážitek, na který se nezapomíná.

Glampingové pohodlí

Glamping v treehouse zaručuje veškeré pohodlí a komfort, na který jste zvyklí, a současně si na 100 % užít přírodu. Treehousejested.cz poskytují vysokou úroveň pohodlí, jsou vybaveny moderními „vymoženostmi“, které neovlivní přírodu v okolí.

Naprosté soukromí

Treehouse Ještěd jsou umístěné na místě, kde v okolí najdete jen nedotčenou přírodu. Pokud se vám nechce na výlet či procházku po okolí, můžete jen tak relaxovat na terase treehousu, a pozorovat úchvatné západy slunce.

S ohledem na ekologii

Domy na stromě jsou vždy postavené tak, aby nijak nenarušovaly koloběh přírody a neměly na ni negativní vliv. K jejich stavbě jsou použité přírodní materiály. Můžete si užívat přírodu s vědomím, že jí nijak nepoškozujete.

Celkově vzato, glamping v treehousu je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zažít přírodu v luxusním prostředí.

Ostatní

Zajistěte si všestrannou úklidovou techniku

Uklízení je důležité, vede k větší bezpečnosti a příjemnějšímu prostředí. Uklízet je potřeba nejen doma, ale i na pracovišti a na veřejných prostranstvích. Zatímco doma si obvykle vystačíme s běžnými úklidovými stroji a prostředky, pro profesionální čištění je potřeba zvolit techniku, která dokáže během krátké chvíle vyčistit i velkou plochu. V běžných obchodech s hobby […]

Zobrazit
Ostatní

Vsypové a klasické urny pro poslední rozloučení

Ztráta milovaného člověka je vždy náročná. Jak po emoční stránce, tak i ohledně zařizování posledního rozloučení. Nikdo neví, jak těžké chvíle prožíváte. My s vámi můžeme pouze soucítit. Jsme vám oporou při výběru kvalitní české urny, vyrábíme je již více než třicet let. Poctivé výrobky českých rukou, které nikdy nezestárnou. Proč zvolit klasické české urny? […]

Zobrazit
Ostatní

Které fantasy knižní díla fanoušci již dlouho marně vyhlížejí na filmovém plátně?

Fantasy série jsou více než cokoliv jiného svým vlastním světem, ve kterém ožívají úžasné příběhy a dějí se věci, které by jinak nikdy nebyly možné. Nemůžeme se proto v žádném případě divit tomu, že se tak fanoušci ocitají v těchto světech ve všech možnostech a platformách. Pro srdcaře milující knižní díla je kolikrát zfilmování jejich oblíbeného kousku […]

Zobrazit