Glamping v treehouse poskytuje nevšední zážitek

Glamping je novodobý způsob kempování, který v sobě spojuje pozitiva přírody a moderní komfort. Treehousy jsou moderní a vybavené domky na stromě, zasazené doprostřed nádherné přírody. Spojením těchto dvou faktorů vznikl unikátní projekt, který si získává stále více příznivců, a není se čemu divit.

Nádherná příroda

Treehouse je obvykle postavený uprostřed přírody, mimo civilizaci. To znamená, že ráno se probouzíte s vycházejícícm sluncem nad nádhernou přírodu, a dokonce s výhledem na Ještěd, když si treehouse zajistíte na webu treehousejested.cz.

První, co uvidíte jsou lesy a obloha. První, co uslyšíte je jen zpěv ptáků. Ideální pro odpočinek od ruchu a hektičnosti městského života.

Jedinečný zážitek

Většina z nás v dětském věku snila o domě na stromě, ale zřejmě by nás nenapadlo splnit si tento sen v dospělém věku. Ať už vyrazíte k Ještědu s rodinou či na romantický víkend, rozhodně vás čeká zážitek, na který se nezapomíná.

Glampingové pohodlí

Glamping v treehouse zaručuje veškeré pohodlí a komfort, na který jste zvyklí, a současně si na 100 % užít přírodu. Treehousejested.cz poskytují vysokou úroveň pohodlí, jsou vybaveny moderními „vymoženostmi“, které neovlivní přírodu v okolí.

Naprosté soukromí

Treehouse Ještěd jsou umístěné na místě, kde v okolí najdete jen nedotčenou přírodu. Pokud se vám nechce na výlet či procházku po okolí, můžete jen tak relaxovat na terase treehousu, a pozorovat úchvatné západy slunce.

S ohledem na ekologii

Domy na stromě jsou vždy postavené tak, aby nijak nenarušovaly koloběh přírody a neměly na ni negativní vliv. K jejich stavbě jsou použité přírodní materiály. Můžete si užívat přírodu s vědomím, že jí nijak nepoškozujete.

Celkově vzato, glamping v treehousu je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zažít přírodu v luxusním prostředí.

Ostatní

Vyberte si ten pravý kufr pro vaše dobrodružství

Vítejte na eKufr.cz, specializovaném e-shopu, který vám nabízí odlehčené kufry, kufry různých velikostí, náhradní díly ke kufrům a kufry se TSA zámky. Cestování může být stresující, ale s pravým kufrem se všechny vaše obavy rozplynou. Naše produkty jsou designovány tak, aby odpovídaly potřebám moderních cestovatelů, kteří hledají kvalitu, bezpečnost a pohodlí. Odlehčené kufry: Cestujte s […]

Zobrazit
Ostatní

S jednorázovými e-cigaretami snadno podlehnete kouzlu vapování

Není kuřák jako kuřák. Zatímco někteří kuřáci si při své vášni neustále ničí zdraví prostředicvím dehtového kouře, stále více jich vapuje. Vapování umožní do těla dostat nikotin stejně jako při kouření, ale vyhnete se přijímání karcinogenních látek, zápachu a nemusíte kvůli svému zlozvyku neustále chodit ven. Některé kuřáky vapování ihned oslovilo, jiní se mu vyhývali, […]

Zobrazit
Ostatní

Krabičková dieta vám pomůže se změnou stravovacích návyků

Hledáte jednoduchý a snadný způsob stravování? Řešení nabízí krabičková dieta. Co je krabičková dieta a jaké výhody nabízí? Krabičková dieta nabízí hotové pokrmy formou balených krabiček. Každá krabička obsahuje přesně dávkované porce jídel, která jsou připravená podle vyváženého jídelníčku, na kterém se podílí nutriční specialista. Nemusíte nikde nakupovat suroviny a připravovat pokrmy. Stačí si jednoduše […]

Zobrazit