HHC je kanabinoid, který si zaslouží pozornost

Hexahydrokanabinol (HHC) je přirozeně se vyskytující fytokanabinoid nacházející se v rostlině konopí a je považován za minoritní kanabinoid. HHC je hydrogenovaný derivát jak delta-8, tak delta-9 tetrahydrokanabinolu (THC). Ačkoli se přirozeně vyskytuje v rostlině konopí (Cannabis sativa) v malých množstvích, lze jej vyrobit synteticky hydrogenací (přidáním molekulárního vodíku na dvojnou vazbu) extraktů z konopí. HHC lze také vyrobit z kanabidiolu (CBD). Má euforické účinky podobné THC, což z něj činí psychoaktivní kanabinoid. Oblíbeným zdrojem HHC jsou HHC květy, které lze snadno nadrtit a kouřit.

Potenciální zdravotní přínosy a využití

Protože je HHC strukturálně podobný THC, může mít protizánětlivé, antioxidační a antiemetické účinky. To znamená, že HHC může být užitečné pro tyto zdravotní stavy:

  • Chronická bolest, včetně neuropatické bolesti
  • Nespavost
  • Ztráta chuti k jídlu
  • Nevolnost a zvracení
  • Křeče spojené se stavy, jako je roztroušená skleróza (MS)
  • Rakovina a vedlejší účinky chemoterapie

Jak účinné je HHC?

HHC se váže na receptory CB1, ale ne ve stejné míře jako THC, což znamená, že je méně účinný než THC. Zprávy od uživatelů obecně popisují vysokou hladinu HHC jako někde mezi delta 8 a delta 9 THC a některé produkty HHC mohou být více opojné než jiné.

Co s vámi HHC udělá?

Většina toho, co víme o účincích HHC, je neoficiální. Uživatelé hlásí stejný soubor vedlejších účinků, které znají uživatelé delta 9 THC, pozitivní i negativní: euforie, relaxace, snížení stresu, snížení bolesti a zlepšení chuti k jídlu; nebo úzkost a paranoia, sucho v ústech, suché a červené oči, hlad a nespavost.

Nákup HHC

Pokud chcete mít jistotu, že kupujete HHC květy z kvalitního zdroje, obraťte se na internetový obchod Kratomworld.cz. Najdete zde jak HHC, tak si zde můžete zajistit i prodej kratomu a dalšího sortimentu přírodního původu.

Ostatní

Vybavení pro stavebnictví a zahradu: Praktická pomocníci pro snadnou práci a přepravu

Hledáte kvalitní vybavení pro stavebnictví a práci na zahradě? Internetový obchod ekovovyroba.cz přináší široký sortiment produktů, které vám usnadní práci a zefektivní přepravu materiálů a nářadí. Pojďme si společně projít některé zajímavé kategorie tohoto eshopu. Jde například o stavební a zahradní kolečka, skládací kontejnery, motorová kolečka a elektrokolečka, vybavení měst a obcí, ruční dvoukolové vozíky, […]

Zobrazit
Ostatní

Vapování s lahodnými jednorázovými ecigaretami ELFBAR

Kouření nebo vapování? Stále více kuřáků přechází na vapování a důvodem je množství výhod. Mohou vapovat třeba při práci, při jízdě autem nebo v restauraci, aniž by museli chodit ven. Kouř z ecigaret je jen pouhá neškodná pára, nevdechujete karcinogenní dehet, jako u běžných cigaret. Jednou z největších výhod je úleva od cigaretového kouře, který […]

Zobrazit
Ostatní

Nic neozdobí vaše tělo tak, jako originální tetování

Nemůžeme rozhodovat o tom, s jakým tělem se narodíme, ale můžeme rozhodovat o tom, jak ho změníme. Lidé si vybírají oblečení podle svého vkusu, stejně tak celou řadu módních doplňků. Stejně tak si můžeme vybrat, jak ozdobíme naši pokožku. Někomu se líbí nedotčená pleť, ale stále více lidí láká pokrýt ji inkoustem a vykouzlit na […]

Zobrazit