Jak vybrat správnou kosmetickou taštičku?

Kosmetické taštičky patří mezi praktické drobnosti. Jsou šikovnými pomocníky nejen pro běžné používání, ale také při cestování. Díky tomu, že si můžete vybrat ze široké škály různých modelů, určitě naleznete takovou, která bude vyhovovat vašim potřebám.

Na co se zaměřit při výběru?

Nejdůležitějším hlediskem je účel používání. Budete ji vozit pod stan nebo do hotelů? Budete ji používat občas nebo pravidelně? Chcete do ní dávat pouze drobné kosmetické produkty nebo potřebujete, aby se do ní vešlo velké množství věcí?

Využijete-li toaletní taštičky pouze na několik málo nocí, pro pobyt v hotelu, postačí vám menší modely. Jezdíte-li na delší pobyty, pak se bez většího množství kosmetiky asi neobejdete. Pak budete muset sáhnout do nabídky kosmetických taštiček větších rozměrů. Pokud budete dávat do kosmetické taštičky potřeby pro osobní hygienu, je ideální taková, kterou můžete rozbalit a pověsit si ji v koupelně.

Potřebujete-li toaletní taštičku, do které uložíte kosmetické produkty pro celou rodinu, můžete zvolit menší kosmetický kufřík.

BLUE ARROW INTERNATIONAL – specialista na výrobu kosmetických taštiček

Společnost se zaměřuje na zakázkovou výrobu originálních kosmetických a toaletních taštiček. Můžete si navrhnout vlastní design, barvu, materiál i rozměry. Pro jejich výrobu využívá moderní a eko materiály. Společnost je majitelem šikovného vzorovacího studia, díky kterému bude váš design dokonale autentický. Nemáte-li představu o designu, nechte návrh na BLUE ARROW. Připraví vizualizaci a následně vyrobí předprodukční vzorek.

Pro výrobu často používá certifikovaný materiál RPET – recyklát z pet lahví. Imituje povrch běžných materiálů. Toaletní taštičky tak získají dokonalý vzhled, přestože šetří přírodu a životní prostředí. Garantuje unikátně vystaveným certifikátem.

Ostatní

Jaké účinné látky obsahuje kratom?

Kratom má každým dnem stále více uživatelů. I když ho užívá tolik lidí, ne každý ví, jaké látky jsou vlastně zodpovědné za jeho účinky. Obsahuje řadu účinných látek, ale primárními psychoaktivními složkami jsou mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Tyto alkaloidy jsou zodpovědné za účinky kratomu na tělo a mysl. Zde je stručný přehled těchto dvou hlavních alkaloidů: […]

Zobrazit
Ostatní

Jak vypadá strom kratom?

Možná navštěvujete obchod s kratomem, kde si kupujete zelený kratomový prášek, ale víte o tom, že pochází z listů vysokého stromu? Kratom (Mitragyna speciosa) je stálezelený strom, který může dorůst až do výšky 25 metrů, a to v závislosti na pěstebních podmínkách a prostředí. Tento strom roste v různých oblastech jihovýchodní Asie, kde se odedávna […]

Zobrazit
Ostatní

Nikotinové sáčky vám dodají nikotin i bez kouření

Trápí vás, že stále kouříte? Možná už jste zaznamenali zdravotní nebo společenské problémy, které vám kouření způsobilo. Nemusíte se na dobro zříci nikotinu, stačí jen zvolit šetrnější způsob, jak ho budete do těla dostávat. Skvělou změnou pro vás může být nikotinový sáček. Nikotinové sáčky jsou malé sáčky obsahující nikotin a další přísady, ale bez tabáku. […]

Zobrazit