Které fantasy knižní díla fanoušci již dlouho marně vyhlížejí na filmovém plátně?

Fantasy série jsou více než cokoliv jiného svým vlastním světem, ve kterém ožívají úžasné příběhy a dějí se věci, které by jinak nikdy nebyly možné. Nemůžeme se proto v žádném případě divit tomu, že se tak fanoušci ocitají v těchto světech ve všech možnostech a platformách.

Pro srdcaře milující knižní díla je kolikrát zfilmování jejich oblíbeného kousku na jednu stranu velkou obavou, ale na druhou také velkou touhou. A my se dnes přitom podíváme na takové, které se ještě svého vydání nedočkali.

Silmalirion ze světa pána prstenů

Pro většinu lidí je to poměrně dost neznámá knížka, ale pro opravdové milovníky tvorby Tolkiena se stala tato kniha rozhodně jednou z nejlepších, které kdy vydal. Již dlouho můžeme v rámci databáze knih na vysokých pozicích oblíbenosti sledovat Pána prstenů i Hobita, kteří se dočkali velkolepého zfilmování. Jenže SIlmalirion, který je víceméně kronikou dřívějších dob a elf Elrond zde hraje zásadní roli, na své zfilmování stále čeká a dost možná se jej bohužel kvůli náročnosti ani nedočká.

Příběhy čarodějova učně

Jedná se o jeden z fantasy světů, který je všeobecně poměrně málo známý. Důvodem je víceméně jeho naprosté vynechání na filmovém plátně v jakékoliv fázi, a navíc i fakt, že se jedná o knížky s užší fanouškovskou základnou. V rámci knižní databáze ale i tak jsou učňovy příběhy rozhodně ověnčeny velkým množstvím věrných čtenářů. A i z tohoto tábora se dlouhodobě ozývají tužky ke kvalitnímu zfilmování alespoň jednoho z mnoha zveřejněných příběhů.

Pokračování příběhů dračích jezdců

V rámci posledního odstavce si představíme rozhodně tituly, které patří mezi nejlépe hodnocení knihy nejen v rámci svého vlastního žánru, ale celkově. jenže je tady malinkatý háček, který se jenom těžko ignoruje. A to je fiasko, které sklidilo zfilmování jednoho z knižních příběhů v podobě Eragona. Film samotný nebyl špatný pro člověka, který nezná knižní svět. Pro fanoušky ale byl doslova dýkou do zad. Ačkoliv by si mnozí tak přáli úspěšnější pokračování, tak se nejspíše po špatné zkušenosti nikdy dalšího filmu nedočkáme.

Ostatní

Zajistěte si všestrannou úklidovou techniku

Uklízení je důležité, vede k větší bezpečnosti a příjemnějšímu prostředí. Uklízet je potřeba nejen doma, ale i na pracovišti a na veřejných prostranstvích. Zatímco doma si obvykle vystačíme s běžnými úklidovými stroji a prostředky, pro profesionální čištění je potřeba zvolit techniku, která dokáže během krátké chvíle vyčistit i velkou plochu. V běžných obchodech s hobby […]

Zobrazit
Ostatní

Vsypové a klasické urny pro poslední rozloučení

Ztráta milovaného člověka je vždy náročná. Jak po emoční stránce, tak i ohledně zařizování posledního rozloučení. Nikdo neví, jak těžké chvíle prožíváte. My s vámi můžeme pouze soucítit. Jsme vám oporou při výběru kvalitní české urny, vyrábíme je již více než třicet let. Poctivé výrobky českých rukou, které nikdy nezestárnou. Proč zvolit klasické české urny? […]

Zobrazit
Ostatní

Glamping v treehouse poskytuje nevšední zážitek

Glamping je novodobý způsob kempování, který v sobě spojuje pozitiva přírody a moderní komfort. Treehousy jsou moderní a vybavené domky na stromě, zasazené doprostřed nádherné přírody. Spojením těchto dvou faktorů vznikl unikátní projekt, který si získává stále více příznivců, a není se čemu divit. Nádherná příroda Treehouse je obvykle postavený uprostřed přírody, mimo civilizaci. To […]

Zobrazit