Které fantasy knižní díla fanoušci již dlouho marně vyhlížejí na filmovém plátně?

Fantasy série jsou více než cokoliv jiného svým vlastním světem, ve kterém ožívají úžasné příběhy a dějí se věci, které by jinak nikdy nebyly možné. Nemůžeme se proto v žádném případě divit tomu, že se tak fanoušci ocitají v těchto světech ve všech možnostech a platformách.

Pro srdcaře milující knižní díla je kolikrát zfilmování jejich oblíbeného kousku na jednu stranu velkou obavou, ale na druhou také velkou touhou. A my se dnes přitom podíváme na takové, které se ještě svého vydání nedočkali.

Silmalirion ze světa pána prstenů

Pro většinu lidí je to poměrně dost neznámá knížka, ale pro opravdové milovníky tvorby Tolkiena se stala tato kniha rozhodně jednou z nejlepších, které kdy vydal. Již dlouho můžeme v rámci databáze knih na vysokých pozicích oblíbenosti sledovat Pána prstenů i Hobita, kteří se dočkali velkolepého zfilmování. Jenže SIlmalirion, který je víceméně kronikou dřívějších dob a elf Elrond zde hraje zásadní roli, na své zfilmování stále čeká a dost možná se jej bohužel kvůli náročnosti ani nedočká.

Příběhy čarodějova učně

Jedná se o jeden z fantasy světů, který je všeobecně poměrně málo známý. Důvodem je víceméně jeho naprosté vynechání na filmovém plátně v jakékoliv fázi, a navíc i fakt, že se jedná o knížky s užší fanouškovskou základnou. V rámci knižní databáze ale i tak jsou učňovy příběhy rozhodně ověnčeny velkým množstvím věrných čtenářů. A i z tohoto tábora se dlouhodobě ozývají tužky ke kvalitnímu zfilmování alespoň jednoho z mnoha zveřejněných příběhů.

Pokračování příběhů dračích jezdců

V rámci posledního odstavce si představíme rozhodně tituly, které patří mezi nejlépe hodnocení knihy nejen v rámci svého vlastního žánru, ale celkově. jenže je tady malinkatý háček, který se jenom těžko ignoruje. A to je fiasko, které sklidilo zfilmování jednoho z knižních příběhů v podobě Eragona. Film samotný nebyl špatný pro člověka, který nezná knižní svět. Pro fanoušky ale byl doslova dýkou do zad. Ačkoliv by si mnozí tak přáli úspěšnější pokračování, tak se nejspíše po špatné zkušenosti nikdy dalšího filmu nedočkáme.

Ostatní

Vybavení pro stavebnictví a zahradu: Praktická pomocníci pro snadnou práci a přepravu

Hledáte kvalitní vybavení pro stavebnictví a práci na zahradě? Internetový obchod ekovovyroba.cz přináší široký sortiment produktů, které vám usnadní práci a zefektivní přepravu materiálů a nářadí. Pojďme si společně projít některé zajímavé kategorie tohoto eshopu. Jde například o stavební a zahradní kolečka, skládací kontejnery, motorová kolečka a elektrokolečka, vybavení měst a obcí, ruční dvoukolové vozíky, […]

Zobrazit
Ostatní

HHC je kanabinoid, který si zaslouží pozornost

Hexahydrokanabinol (HHC) je přirozeně se vyskytující fytokanabinoid nacházející se v rostlině konopí a je považován za minoritní kanabinoid. HHC je hydrogenovaný derivát jak delta-8, tak delta-9 tetrahydrokanabinolu (THC). Ačkoli se přirozeně vyskytuje v rostlině konopí (Cannabis sativa) v malých množstvích, lze jej vyrobit synteticky hydrogenací (přidáním molekulárního vodíku na dvojnou vazbu) extraktů z konopí. HHC […]

Zobrazit
Ostatní

Vapování s lahodnými jednorázovými ecigaretami ELFBAR

Kouření nebo vapování? Stále více kuřáků přechází na vapování a důvodem je množství výhod. Mohou vapovat třeba při práci, při jízdě autem nebo v restauraci, aniž by museli chodit ven. Kouř z ecigaret je jen pouhá neškodná pára, nevdechujete karcinogenní dehet, jako u běžných cigaret. Jednou z největších výhod je úleva od cigaretového kouře, který […]

Zobrazit