PPV a OKTAGON 48: MANCHESTER 2023

4.11. 2023 se představí jedna z nejlepších SHOW MMA, přesněji OKTAGON 48: MANCHESTER, kterou by si neměl nechat ujít žádný fanoušek. Všechny naše souboje, plné zvučných jmen, se zapíší do historie sportu. Máte možnost být u toho! S nákupem lístků neváhejte, není výjimkou, aby se turnaj vyprodal během několika dnů. Přece jen to nestíháte? Zkuste PPV, přímý přenos turnaje v rámci TV.OKTAGON.

Přímý přenos turnaje. Poprvé PPV?

Osobní účasti na turnaji se nic nevyrovná. Přesto, nestíháte? Zkuste přímý přenos celého večera, ve zkratce PPV. OKTAGON 48: MANCHESTER a další turnaje můžete sledovat v rámci TV.OKTAGON. Připravte si domácí popcorn a sledujte celý večer z pohodlí gauče. Nic vám neuteče. Užijte si zábavu s dětmi nebo s partnerkou. Jestli přiberete pár přátel, cenu za PPV si můžete rozdělit. To se vyplatí.

Jestli nemáte účet, snadno si ho zařídíte během několika kliknutí myši. Celá registrace probíhá on-line a samotná platba je bezpečná. Těšit se můžete na řadu benefitů.

  • 6 hodin prvotřídní SHOW – chcete se cítit jako VIP? S PPV máte soukromý večer s nejlepšími zápasníky Česko-Slovenské MMA scény.

  • 6 hodin perfektní zábavyjedinečná show, večer nabitý emocemi a adrenalinem se přenese přímo do Vašeho obýváku

  • 6 hodin s blízkými – nejlepší pohodový večer s přáteli a rodinou, jaký si jen můžete přát.

Náročný týden? Vypněte a relaxujte

Dlouhý a náročný týden? MMA SHOW je ideální relax po práci. Možná vás naštval kolega nebo jste se naštvali sami a dali výpověď. Třeba jste se pohádali s partnerem? Vypněte od všedních starostí, hoďte nohy nahoru, otevřete brambůrky a relaxujte. OKTAGON nebyl nikdy dostupnější.

MMA SHOW OKTAGON 48: MANCHESTER

PPV už máte doma. Jak je na tom samotná SHOW OKTAGON 48: MANCHESTER? Proběhne 4.11. 2023 v Manchesteru, konkrétně v AO Areně. Jedinečná je už jen tím, že se jedná o vůbec první večer projektu OKTAGON ve velké Británii.

Není nic snadnějšího než koupit letenky, booknout hotel a těšit se na parádní víkend. Manchester je plný jedinečných památek, takže si z jednoho večera můžete udělat prodloužený víkend. Jestli vám to práce nedovolí, nevadí. Velká Británie je co by kamenem, takže to v pohodě stihnete na SHOW a v pondělí ráno jste opět v práci.

Co nabízí OKTAGON 48: MANCHESTER?

Hlavní tahák celého večera? Jednoznačně Shem Rock. Tahle britská hvězda má na kontě 8 výher před limitem. Navíc 7 jich bylo hned v prvním kole. Nejrychlejší z nich byla za 6 vteřin. Diváci si během celé SHOW užijí britského komika Paula Smitha, kterého znají z televizních obrazovek z britské reality show Jack Quickenden.

Daruj zážitek. Daruj OKTAGON na Vánoce

Vánoce jsou za dveřmi. Materiální dárky už dávno nejsou v módě, teď letí zážitky, od kulinářských po ty cestovatelské. Jenže ne vše je k mání v době vánoc. Řešení? Nadělte si dárky předčasně a prodlužte si tak Vánoce. Překvapte svou drahou polovičku nebo své přátele a udělejte si parádní večer, na který jen tak nezapomenete. Konec roku jako dělaný! Daruj zážitek. Daruj OKTAGON.


OKTAGON 51 Praha (29.12. 2023) – vrchol letošního roku a zároveň finále evropské MMA ligy mistrů. Buďte u toho!

Ostatní

Vyberte si ten pravý kufr pro vaše dobrodružství

Vítejte na eKufr.cz, specializovaném e-shopu, který vám nabízí odlehčené kufry, kufry různých velikostí, náhradní díly ke kufrům a kufry se TSA zámky. Cestování může být stresující, ale s pravým kufrem se všechny vaše obavy rozplynou. Naše produkty jsou designovány tak, aby odpovídaly potřebám moderních cestovatelů, kteří hledají kvalitu, bezpečnost a pohodlí. Odlehčené kufry: Cestujte s […]

Zobrazit
Ostatní

S jednorázovými e-cigaretami snadno podlehnete kouzlu vapování

Není kuřák jako kuřák. Zatímco někteří kuřáci si při své vášni neustále ničí zdraví prostředicvím dehtového kouře, stále více jich vapuje. Vapování umožní do těla dostat nikotin stejně jako při kouření, ale vyhnete se přijímání karcinogenních látek, zápachu a nemusíte kvůli svému zlozvyku neustále chodit ven. Některé kuřáky vapování ihned oslovilo, jiní se mu vyhývali, […]

Zobrazit
Ostatní

Krabičková dieta vám pomůže se změnou stravovacích návyků

Hledáte jednoduchý a snadný způsob stravování? Řešení nabízí krabičková dieta. Co je krabičková dieta a jaké výhody nabízí? Krabičková dieta nabízí hotové pokrmy formou balených krabiček. Každá krabička obsahuje přesně dávkované porce jídel, která jsou připravená podle vyváženého jídelníčku, na kterém se podílí nutriční specialista. Nemusíte nikde nakupovat suroviny a připravovat pokrmy. Stačí si jednoduše […]

Zobrazit