Proč nosit bio oblečení?

Svět módy se mění a díky bio bavlně se dá změnit ještě k lepšímu. Příkladem je například internetový obchod Happy Nature v České republice, který nabízí kvalitní bio oblečení neboli udržitelnou módu. Jejich snahou je, aby se i do nákupu oblečení zapojila příroda. Udržitelná móda je navíc v posledních letech velice trendy.

Co je to bio bavlna?

Za udržitelnou módou stojí zejména bio bavlna. Jedná se o organickou či ekologickou bavlnu, ze které se vyrábí bio oblečení pro miminka, děti i dospělé. Bio oblečení je charakteristické tím, že je šetrné nejen k vodě, ale také půdě a celé přírodě jako ekosystému. Na dodržení všech kritérií, které bio bavlna musí splňovat, dohlíží celá řada nejpřísnějších certifikací, jako jsou například GOTS či FAIR WEAR. Biobavlna oblečení má také menší dopad na globální oteplování.

Bio bavlna je pro nás prospěšná

Při pěstování bio bavlny je zakázáno použití jakýchkoliv chemikálií. Díky tomu se při práci s ní nepřichází do kontaktu se škodlivými látkami a v oblečení nenajdete z chemikálií ani žádné stopy. Česká bio móda je tak vhodná a zároveň  nezávadná pro naši kůži. Kromě toho oblečení z bio bavlny je velice kvalitní a vydrží vám i několik let bez známek nošení. Oproti běžnému oblečení navíc na něm oceníte výraznou pohodlnost.

10 stromů za produkt

Zakoupením 1 produktu oblečení můžete také pomoci planetě, jelikož internetový obchod Happy Nature zasadí za váš nákup do přírody 10 stromů. Firma Happy Nature se snaží především o to, aby na naší planetě bylo lepší místo pro život. Každým kouskem ve vašem šatníku, ať už je to  bio mikina, bio tričko, bio šaty nebo třeba bio kšiltovka, tak lidé opět zalesňují naší zem.

Netřeba zmiňovat, že každý strom produkuje velké množství kyslíku, který pomáhá čistotě ovzduší. Ano, i díky stromům se nám lépe dýchá, tak proč to nevyužít? Díky nim se také obnovují živiny v půdě a chrání zemi před erozí.

Ostatní

Problém nabíjení v elektromobilitě se stává stále menší komplikací

Především v naprostém počátku elektromobility bylo potřeba začít řešit celou řadu problémů a nedostatků, které elektromobilita jako technologie má. Mezi nimi by se mezi ty největší přitom mohla zařadit právě rychlost dobíjení. Řidiči, kteří jsou zvyklí v řádu několika minut včetně placení natankovat plnou nádrž, tak nechtějí čekat desítky minut na zprovoznění svého vozidla. Moderní elektromobilita tento […]

Zobrazit
Ostatní

Jak na přesnou a rychlou digitalizaci objektů, budov a interiérů?

Vstup do éry digitalizace přinesl zásadní změny do mnoha oblastí, včetně architektury a stavebnictví. Dříve časově náročný proces digitalizace budov a objektů se nyní stal rychlým a efektivním, a to díky pokrokům v technologiích. V tomto článku se zaměříme na význam a výhody digitalizace objektu budov, a jaké profesionální nástroje pomáhají dosáhnout maximální kvality. Rychlá […]

Zobrazit
Ostatní

S vaginální suchostí bojuje velké množství žen

Pochva, nebo také vagína popis, patří mezi ženské pohlavní orgány. Je součástí reprodukce. Je přirozeně vlhká. Některé ženy však bojuji s její suchostí. Suchá vagína způsobuje celou řadu zdravotních komplikací. Patří mezi ně pocity sucha, svědění a v neposlední řadě také bolestivý pohlavní styk. Příčiny vzniku vaginální suchosti Jednou z příčin jsou hormonální změny, které […]

Zobrazit