Proč nosit bio oblečení?

Svět módy se mění a díky bio bavlně se dá změnit ještě k lepšímu. Příkladem je například internetový obchod Happy Nature v České republice, který nabízí kvalitní bio oblečení neboli udržitelnou módu. Jejich snahou je, aby se i do nákupu oblečení zapojila příroda. Udržitelná móda je navíc v posledních letech velice trendy.

Co je to bio bavlna?

Za udržitelnou módou stojí zejména bio bavlna. Jedná se o organickou či ekologickou bavlnu, ze které se vyrábí bio oblečení pro miminka, děti i dospělé. Bio oblečení je charakteristické tím, že je šetrné nejen k vodě, ale také půdě a celé přírodě jako ekosystému. Na dodržení všech kritérií, které bio bavlna musí splňovat, dohlíží celá řada nejpřísnějších certifikací, jako jsou například GOTS či FAIR WEAR. Biobavlna oblečení má také menší dopad na globální oteplování.

Bio bavlna je pro nás prospěšná

Při pěstování bio bavlny je zakázáno použití jakýchkoliv chemikálií. Díky tomu se při práci s ní nepřichází do kontaktu se škodlivými látkami a v oblečení nenajdete z chemikálií ani žádné stopy. Česká bio móda je tak vhodná a zároveň  nezávadná pro naši kůži. Kromě toho oblečení z bio bavlny je velice kvalitní a vydrží vám i několik let bez známek nošení. Oproti běžnému oblečení navíc na něm oceníte výraznou pohodlnost.

10 stromů za produkt

Zakoupením 1 produktu oblečení můžete také pomoci planetě, jelikož internetový obchod Happy Nature zasadí za váš nákup do přírody 10 stromů. Firma Happy Nature se snaží především o to, aby na naší planetě bylo lepší místo pro život. Každým kouskem ve vašem šatníku, ať už je to  bio mikina, bio tričko, bio šaty nebo třeba bio kšiltovka, tak lidé opět zalesňují naší zem.

Netřeba zmiňovat, že každý strom produkuje velké množství kyslíku, který pomáhá čistotě ovzduší. Ano, i díky stromům se nám lépe dýchá, tak proč to nevyužít? Díky nim se také obnovují živiny v půdě a chrání zemi před erozí.

Ostatní

Vybavení pro stavebnictví a zahradu: Praktická pomocníci pro snadnou práci a přepravu

Hledáte kvalitní vybavení pro stavebnictví a práci na zahradě? Internetový obchod ekovovyroba.cz přináší široký sortiment produktů, které vám usnadní práci a zefektivní přepravu materiálů a nářadí. Pojďme si společně projít některé zajímavé kategorie tohoto eshopu. Jde například o stavební a zahradní kolečka, skládací kontejnery, motorová kolečka a elektrokolečka, vybavení měst a obcí, ruční dvoukolové vozíky, […]

Zobrazit
Ostatní

HHC je kanabinoid, který si zaslouží pozornost

Hexahydrokanabinol (HHC) je přirozeně se vyskytující fytokanabinoid nacházející se v rostlině konopí a je považován za minoritní kanabinoid. HHC je hydrogenovaný derivát jak delta-8, tak delta-9 tetrahydrokanabinolu (THC). Ačkoli se přirozeně vyskytuje v rostlině konopí (Cannabis sativa) v malých množstvích, lze jej vyrobit synteticky hydrogenací (přidáním molekulárního vodíku na dvojnou vazbu) extraktů z konopí. HHC […]

Zobrazit
Ostatní

Vapování s lahodnými jednorázovými ecigaretami ELFBAR

Kouření nebo vapování? Stále více kuřáků přechází na vapování a důvodem je množství výhod. Mohou vapovat třeba při práci, při jízdě autem nebo v restauraci, aniž by museli chodit ven. Kouř z ecigaret je jen pouhá neškodná pára, nevdechujete karcinogenní dehet, jako u běžných cigaret. Jednou z největších výhod je úleva od cigaretového kouře, který […]

Zobrazit