Stoly všeho druhu nabízí TENTino

Ať už chystáte párty soukromou, či veřejnou, bez pořádných stolů se neobejdete. Širokou nabídku naleznete na webu tentino.cz. Nechte se inspirovat našimi tipy.

Skládací kempingový stůl

Skládací kempingový stůl je vhodný pro 2 – 4 osoby. Využijete jej při trendy eventech, na svatbách, oslavách nebo firemních akcích. Tímto modelem na své hosty dokonale zapůsobíte. Deska stolu je vyrobená z polyethylenu, který je dokonale odolný a navíc lehce omyvatelný. Podnože jsou kovové a lakované.

Se stolem se dá velmi snadno manipulovat. Je skladný a dokonale mobilní. Snadno jej všude instalujete a v případě potřeby i deinstalujete. Uspokojí i velmi náročné požadavky. Stůl je odolný vůči vodě i UV záření a využijete jej jak v exteriéru, tak i v interiéru.

Zahradní stůl plast

Zahradní stůl plast je profesionální kousek. Je půlený a vyrobený v designu imitace ratanu. Pohodlně se u něj nají 6 – 8 osob. Využijete jej nejen na oslavy, ale také na chaty, chalupy, městské akce, zkrátka tam, kde potřebujete navýšit kapacitu míst. Svrchní deska je vyrobená z polytethylenu, který je odolný, lehce se omývá a dezinfikuje, snadno se s ním manipuluje. Můžete jej nechat v exteriéru, delší dobu na slunci. Zahradní stůl plast je dokonale skladný a mobilní. Vejde se i do kufru auta.

Stůl kulatý

Stůl kulatý je skládací. Pohodlně se k němu vejde 10 – 12 osob. Využijete jej na eventy jako jsou svatby, oslavy, firemní i soukromé oslavy. Jeho velkou výhodou je vysoká odolnost a to díky polyethylenové desce, z níž je stůl vyrobený. Pro výrobu podnoží byly použity kovové lakované podnože. Po celém obvodu spodní strany desky jsou umístěné ocelové výztuhy. Stůl je odolný vůči vodě. Snadno jej udržíte v čistotě, je nenáročný na údržbu, transport i skladování.

Ostatní

Vyberte si ten pravý kufr pro vaše dobrodružství

Vítejte na eKufr.cz, specializovaném e-shopu, který vám nabízí odlehčené kufry, kufry různých velikostí, náhradní díly ke kufrům a kufry se TSA zámky. Cestování může být stresující, ale s pravým kufrem se všechny vaše obavy rozplynou. Naše produkty jsou designovány tak, aby odpovídaly potřebám moderních cestovatelů, kteří hledají kvalitu, bezpečnost a pohodlí. Odlehčené kufry: Cestujte s […]

Zobrazit
Ostatní

S jednorázovými e-cigaretami snadno podlehnete kouzlu vapování

Není kuřák jako kuřák. Zatímco někteří kuřáci si při své vášni neustále ničí zdraví prostředicvím dehtového kouře, stále více jich vapuje. Vapování umožní do těla dostat nikotin stejně jako při kouření, ale vyhnete se přijímání karcinogenních látek, zápachu a nemusíte kvůli svému zlozvyku neustále chodit ven. Některé kuřáky vapování ihned oslovilo, jiní se mu vyhývali, […]

Zobrazit
Ostatní

Krabičková dieta vám pomůže se změnou stravovacích návyků

Hledáte jednoduchý a snadný způsob stravování? Řešení nabízí krabičková dieta. Co je krabičková dieta a jaké výhody nabízí? Krabičková dieta nabízí hotové pokrmy formou balených krabiček. Každá krabička obsahuje přesně dávkované porce jídel, která jsou připravená podle vyváženého jídelníčku, na kterém se podílí nutriční specialista. Nemusíte nikde nakupovat suroviny a připravovat pokrmy. Stačí si jednoduše […]

Zobrazit