Stoly všeho druhu nabízí TENTino

Ať už chystáte párty soukromou, či veřejnou, bez pořádných stolů se neobejdete. Širokou nabídku naleznete na webu tentino.cz. Nechte se inspirovat našimi tipy.

Skládací kempingový stůl

Skládací kempingový stůl je vhodný pro 2 – 4 osoby. Využijete jej při trendy eventech, na svatbách, oslavách nebo firemních akcích. Tímto modelem na své hosty dokonale zapůsobíte. Deska stolu je vyrobená z polyethylenu, který je dokonale odolný a navíc lehce omyvatelný. Podnože jsou kovové a lakované.

Se stolem se dá velmi snadno manipulovat. Je skladný a dokonale mobilní. Snadno jej všude instalujete a v případě potřeby i deinstalujete. Uspokojí i velmi náročné požadavky. Stůl je odolný vůči vodě i UV záření a využijete jej jak v exteriéru, tak i v interiéru.

Zahradní stůl plast

Zahradní stůl plast je profesionální kousek. Je půlený a vyrobený v designu imitace ratanu. Pohodlně se u něj nají 6 – 8 osob. Využijete jej nejen na oslavy, ale také na chaty, chalupy, městské akce, zkrátka tam, kde potřebujete navýšit kapacitu míst. Svrchní deska je vyrobená z polytethylenu, který je odolný, lehce se omývá a dezinfikuje, snadno se s ním manipuluje. Můžete jej nechat v exteriéru, delší dobu na slunci. Zahradní stůl plast je dokonale skladný a mobilní. Vejde se i do kufru auta.

Stůl kulatý

Stůl kulatý je skládací. Pohodlně se k němu vejde 10 – 12 osob. Využijete jej na eventy jako jsou svatby, oslavy, firemní i soukromé oslavy. Jeho velkou výhodou je vysoká odolnost a to díky polyethylenové desce, z níž je stůl vyrobený. Pro výrobu podnoží byly použity kovové lakované podnože. Po celém obvodu spodní strany desky jsou umístěné ocelové výztuhy. Stůl je odolný vůči vodě. Snadno jej udržíte v čistotě, je nenáročný na údržbu, transport i skladování.

Ostatní

Problém nabíjení v elektromobilitě se stává stále menší komplikací

Především v naprostém počátku elektromobility bylo potřeba začít řešit celou řadu problémů a nedostatků, které elektromobilita jako technologie má. Mezi nimi by se mezi ty největší přitom mohla zařadit právě rychlost dobíjení. Řidiči, kteří jsou zvyklí v řádu několika minut včetně placení natankovat plnou nádrž, tak nechtějí čekat desítky minut na zprovoznění svého vozidla. Moderní elektromobilita tento […]

Zobrazit
Ostatní

Jak na přesnou a rychlou digitalizaci objektů, budov a interiérů?

Vstup do éry digitalizace přinesl zásadní změny do mnoha oblastí, včetně architektury a stavebnictví. Dříve časově náročný proces digitalizace budov a objektů se nyní stal rychlým a efektivním, a to díky pokrokům v technologiích. V tomto článku se zaměříme na význam a výhody digitalizace objektu budov, a jaké profesionální nástroje pomáhají dosáhnout maximální kvality. Rychlá […]

Zobrazit
Ostatní

S vaginální suchostí bojuje velké množství žen

Pochva, nebo také vagína popis, patří mezi ženské pohlavní orgány. Je součástí reprodukce. Je přirozeně vlhká. Některé ženy však bojuji s její suchostí. Suchá vagína způsobuje celou řadu zdravotních komplikací. Patří mezi ně pocity sucha, svědění a v neposlední řadě také bolestivý pohlavní styk. Příčiny vzniku vaginální suchosti Jednou z příčin jsou hormonální změny, které […]

Zobrazit