T-Fold – dřevěná modulární domácí instalace

Model T modulových dřevěných domů A-FOLD je domem, který díky rozmanitosti dostupných velikostí ocení jak mladé páry, tak velké rodiny. Má netradiční geometrický tvar a velmi dobře se hodí jako rekreační dům, když chcete uniknout z města.

Podívejme se blíže na naši poslední modulární domovní instalaci v regionu Marche, centru Itálie: z těchto raných fází instalace Modelu T vidíme, že doba výstavby je ve srovnání s tradičními stavbami opravdu poměrně rychlá, což výrazně snižuje dopad na životní prostředí.

Domy začínají kolem 51 a mohou růst v závislosti na tom, kolik modulů si člověk koupí. Jediným omezením je nutnost umístit moduly do řady, proto společnost navrhuje zastavit se na velikosti „vily“ 127 metrů čtverečních). Jednotky jsou prefabrikované s výběrem opláštění, střešní krytiny a podlah.

Domy lze také složit zpět a přesunout, stejně snadno, jak se rozloží, což umožňuje jejich opětovné použití na novém místě. Konstrukce systému závěsů také poskytuje flexibilitu v domě během zemětřesení, což mu umožňuje „rozptýlit energii otřesů země“ a seismických jevů počasí.

Mezi všemi velikostmi modulárních dřevěných domů je tento základní model nejuniverzálnější, protože může být použit pro různé aplikace. CABIN, který používají hlavně touroperátoři k výstavbě letovisek a glampingu, se velmi dobře hodí jako prázdninový dům, kde můžete strávit fantastické dny mimo město. Plocha je 52 metrů čtverečních.

Ostatní

Vybavení pro stavebnictví a zahradu: Praktická pomocníci pro snadnou práci a přepravu

Hledáte kvalitní vybavení pro stavebnictví a práci na zahradě? Internetový obchod ekovovyroba.cz přináší široký sortiment produktů, které vám usnadní práci a zefektivní přepravu materiálů a nářadí. Pojďme si společně projít některé zajímavé kategorie tohoto eshopu. Jde například o stavební a zahradní kolečka, skládací kontejnery, motorová kolečka a elektrokolečka, vybavení měst a obcí, ruční dvoukolové vozíky, […]

Zobrazit
Ostatní

HHC je kanabinoid, který si zaslouží pozornost

Hexahydrokanabinol (HHC) je přirozeně se vyskytující fytokanabinoid nacházející se v rostlině konopí a je považován za minoritní kanabinoid. HHC je hydrogenovaný derivát jak delta-8, tak delta-9 tetrahydrokanabinolu (THC). Ačkoli se přirozeně vyskytuje v rostlině konopí (Cannabis sativa) v malých množstvích, lze jej vyrobit synteticky hydrogenací (přidáním molekulárního vodíku na dvojnou vazbu) extraktů z konopí. HHC […]

Zobrazit
Ostatní

Vapování s lahodnými jednorázovými ecigaretami ELFBAR

Kouření nebo vapování? Stále více kuřáků přechází na vapování a důvodem je množství výhod. Mohou vapovat třeba při práci, při jízdě autem nebo v restauraci, aniž by museli chodit ven. Kouř z ecigaret je jen pouhá neškodná pára, nevdechujete karcinogenní dehet, jako u běžných cigaret. Jednou z největších výhod je úleva od cigaretového kouře, který […]

Zobrazit