Tři zásadní důvody, proč by bungalov mohl být ideální stavbou právě pro vás

Při vyřčení pojmu bungalov, si naprostá většina lidí vybavuje velice hezké plážové domečky, které můžeme potkávat v exotických oblastech u moře. To je ale opravdu velice vzdálená představa oproti tomu, čím bungalov jako druh stavby doopravdy vlastně je. Jedná se o jeden z druhů přízemních staveb, které mají celou řadu výhod.

Vedle jejich ceny a rychlosti to mohou být i mnohé další. A právě dnes se podíváme rovnou na tři zásadní výhody, které bungalov nabízí svým uživatelům.

Dokonalý pro milovníky venkovních teras

Pokud bychom zabrousili do definice bungalovu trošičku hlouběji, tak se mezi nimi ukáže právě i terasa. Dá se tedy říct, že projekt bungalovu je tedy přízemním domečkem, jehož součástí je zabudovaná terasa. Celý projekt je přitom velice originální v tom, že terasa je opravdu zabudována tak, aby nejen že designově splývala, ale byla i funkční součástí domku. Když si vzpomeneme na zmínku o exotických domečcích u moře, tak i zde najdeme terasy, které jsou zabudované přímo do samotné nemovitosti jako takové.

Energeticky úsporná nemovitost

Jedná se o nemovitost, která je při svém dobrém zkonstruování velice energeticky úsporná. Konec konců už jenom samotné trendy, podle kterých se moderní domy stavějí, berou úspornost jako jednu z nejzásadnějších podmínek. Ta pochopitelně může být velice rozdílná podle celé řady konstrukčních i materiálních rozhodnutí v projektu. Ale málokdy se moderní nemovitosti, byť jen přiblíží k tomu, že by byly energeticky nehospodárné, či dokonce mimořádně nehospodárné.

Dokonalý pro menší pozemky

Jako jedna z nejzásadnějších výhod, které vám mohou nabídnout bungalovy, je právě velice malá zastavěná plocha. Při dnešních cenách pozemků se tak může jednat o velice příjemný aspekt, protože už jen ten samotný dokáže ušetřit ohromné množství financí. I přesto ale projekt bungalovu na klíč nebude uvnitř budovy, jakkoliv stísněný, nebo nepohodlný. Naopak si budete uvnitř užívat dostatek prostoru, zatím co nemovitost bude šetřit cenné metry na pozemku a tím pochopitelně také vaši peněženku.

Ostatní

Jaké účinné látky obsahuje kratom?

Kratom má každým dnem stále více uživatelů. I když ho užívá tolik lidí, ne každý ví, jaké látky jsou vlastně zodpovědné za jeho účinky. Obsahuje řadu účinných látek, ale primárními psychoaktivními složkami jsou mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Tyto alkaloidy jsou zodpovědné za účinky kratomu na tělo a mysl. Zde je stručný přehled těchto dvou hlavních alkaloidů: […]

Zobrazit
Ostatní

Jak vypadá strom kratom?

Možná navštěvujete obchod s kratomem, kde si kupujete zelený kratomový prášek, ale víte o tom, že pochází z listů vysokého stromu? Kratom (Mitragyna speciosa) je stálezelený strom, který může dorůst až do výšky 25 metrů, a to v závislosti na pěstebních podmínkách a prostředí. Tento strom roste v různých oblastech jihovýchodní Asie, kde se odedávna […]

Zobrazit
Ostatní

Nikotinové sáčky vám dodají nikotin i bez kouření

Trápí vás, že stále kouříte? Možná už jste zaznamenali zdravotní nebo společenské problémy, které vám kouření způsobilo. Nemusíte se na dobro zříci nikotinu, stačí jen zvolit šetrnější způsob, jak ho budete do těla dostávat. Skvělou změnou pro vás může být nikotinový sáček. Nikotinové sáčky jsou malé sáčky obsahující nikotin a další přísady, ale bez tabáku. […]

Zobrazit