Vsypové a klasické urny pro poslední rozloučení

Ztráta milovaného člověka je vždy náročná. Jak po emoční stránce, tak i ohledně zařizování posledního rozloučení. Nikdo neví, jak těžké chvíle prožíváte. My s vámi můžeme pouze soucítit. Jsme vám oporou při výběru kvalitní české urny, vyrábíme je již více než třicet let. Poctivé výrobky českých rukou, které nikdy nezestárnou.

Proč zvolit klasické české urny?

Nabízí se otázka, proč byste si měli vybrat právě naše české urny. Už víte, že s jejich výrobou máme víc než třicet let zkušeností. Urny mají jedinečný, krásný a elegantní design, ale to není všechno. Co vše vám můžou nabídnout?

  • Tradiční česká ruční výroba – každá urna, která vyjde z naší české porcelánové manufaktury, je vyrobena ručně. Projde složitým procesem, který jí dá konečnou podobu. Od zdobení barevnými kovy až po dekoraci fotografií, které se věnujeme více než dvacet let. Jsme si jisti, že oceníte náš design, ať si vyberete kterýkoli kousek z naší nabídky.

  • Odolnost materiálu – kvalitní porcelán, z kterého je většina našich uren vyrobena, spolehlivě odolá veškerým povětrnostním podmínkám, včetně UV záření. Vydrží jako nová dlouhá desetiletí.

  • Ohleduplnost k životnímu prostředí – nespornou výhodou porcelánu je i to, že se jedná o materiál, k jehož výrobě jsou použity pouze 100 % přírodní složky. Tedy živec, kaolin a křemen. Fotografie, které používáme na přání klienta pro zdobení některých uren, jsou zataveny do glazury a tudíž ani vlivem času neztratí svoji kvalitu. Stejně je tomu i s drahými kovy, ani ty nejsou přítěží pro životní prostředí. V našem případě používáme zlato, stříbro a platinu.

Pomůžeme vám s výběrem urny

V naší nabídce najdete nejen klasické porcelánové pohřební urny, ale také pohřební urny vsypové, ty slouží k odsypání a uchování části popela zesnulého.

Když se vrátíme k těm klasickým, můžeme je rozdělit do jednotlivých kategorií. Každá z nich má svá pro.

Méně žádané ale stále používané jsou urny nerezové a plastové.

Další alternativou je zdobení uren fotografiemi.

V naší nabídce jsou i porcelánové fotografie a stojánky na hrob.

Ostatní

Zajistěte si všestrannou úklidovou techniku

Uklízení je důležité, vede k větší bezpečnosti a příjemnějšímu prostředí. Uklízet je potřeba nejen doma, ale i na pracovišti a na veřejných prostranstvích. Zatímco doma si obvykle vystačíme s běžnými úklidovými stroji a prostředky, pro profesionální čištění je potřeba zvolit techniku, která dokáže během krátké chvíle vyčistit i velkou plochu. V běžných obchodech s hobby […]

Zobrazit
Ostatní

Glamping v treehouse poskytuje nevšední zážitek

Glamping je novodobý způsob kempování, který v sobě spojuje pozitiva přírody a moderní komfort. Treehousy jsou moderní a vybavené domky na stromě, zasazené doprostřed nádherné přírody. Spojením těchto dvou faktorů vznikl unikátní projekt, který si získává stále více příznivců, a není se čemu divit. Nádherná příroda Treehouse je obvykle postavený uprostřed přírody, mimo civilizaci. To […]

Zobrazit
Ostatní

Které fantasy knižní díla fanoušci již dlouho marně vyhlížejí na filmovém plátně?

Fantasy série jsou více než cokoliv jiného svým vlastním světem, ve kterém ožívají úžasné příběhy a dějí se věci, které by jinak nikdy nebyly možné. Nemůžeme se proto v žádném případě divit tomu, že se tak fanoušci ocitají v těchto světech ve všech možnostech a platformách. Pro srdcaře milující knižní díla je kolikrát zfilmování jejich oblíbeného kousku […]

Zobrazit