Vsypové a klasické urny pro poslední rozloučení

Ztráta milovaného člověka je vždy náročná. Jak po emoční stránce, tak i ohledně zařizování posledního rozloučení. Nikdo neví, jak těžké chvíle prožíváte. My s vámi můžeme pouze soucítit. Jsme vám oporou při výběru kvalitní české urny, vyrábíme je již více než třicet let. Poctivé výrobky českých rukou, které nikdy nezestárnou.

Proč zvolit klasické české urny?

Nabízí se otázka, proč byste si měli vybrat právě naše české urny. Už víte, že s jejich výrobou máme víc než třicet let zkušeností. Urny mají jedinečný, krásný a elegantní design, ale to není všechno. Co vše vám můžou nabídnout?

  • Tradiční česká ruční výroba – každá urna, která vyjde z naší české porcelánové manufaktury, je vyrobena ručně. Projde složitým procesem, který jí dá konečnou podobu. Od zdobení barevnými kovy až po dekoraci fotografií, které se věnujeme více než dvacet let. Jsme si jisti, že oceníte náš design, ať si vyberete kterýkoli kousek z naší nabídky.

  • Odolnost materiálu – kvalitní porcelán, z kterého je většina našich uren vyrobena, spolehlivě odolá veškerým povětrnostním podmínkám, včetně UV záření. Vydrží jako nová dlouhá desetiletí.

  • Ohleduplnost k životnímu prostředí – nespornou výhodou porcelánu je i to, že se jedná o materiál, k jehož výrobě jsou použity pouze 100 % přírodní složky. Tedy živec, kaolin a křemen. Fotografie, které používáme na přání klienta pro zdobení některých uren, jsou zataveny do glazury a tudíž ani vlivem času neztratí svoji kvalitu. Stejně je tomu i s drahými kovy, ani ty nejsou přítěží pro životní prostředí. V našem případě používáme zlato, stříbro a platinu.

Pomůžeme vám s výběrem urny

V naší nabídce najdete nejen klasické porcelánové pohřební urny, ale také pohřební urny vsypové, ty slouží k odsypání a uchování části popela zesnulého.

Když se vrátíme k těm klasickým, můžeme je rozdělit do jednotlivých kategorií. Každá z nich má svá pro.

Méně žádané ale stále používané jsou urny nerezové a plastové.

Další alternativou je zdobení uren fotografiemi.

V naší nabídce jsou i porcelánové fotografie a stojánky na hrob.

Ostatní

Vybavení pro stavebnictví a zahradu: Praktická pomocníci pro snadnou práci a přepravu

Hledáte kvalitní vybavení pro stavebnictví a práci na zahradě? Internetový obchod ekovovyroba.cz přináší široký sortiment produktů, které vám usnadní práci a zefektivní přepravu materiálů a nářadí. Pojďme si společně projít některé zajímavé kategorie tohoto eshopu. Jde například o stavební a zahradní kolečka, skládací kontejnery, motorová kolečka a elektrokolečka, vybavení měst a obcí, ruční dvoukolové vozíky, […]

Zobrazit
Ostatní

HHC je kanabinoid, který si zaslouží pozornost

Hexahydrokanabinol (HHC) je přirozeně se vyskytující fytokanabinoid nacházející se v rostlině konopí a je považován za minoritní kanabinoid. HHC je hydrogenovaný derivát jak delta-8, tak delta-9 tetrahydrokanabinolu (THC). Ačkoli se přirozeně vyskytuje v rostlině konopí (Cannabis sativa) v malých množstvích, lze jej vyrobit synteticky hydrogenací (přidáním molekulárního vodíku na dvojnou vazbu) extraktů z konopí. HHC […]

Zobrazit
Ostatní

Vapování s lahodnými jednorázovými ecigaretami ELFBAR

Kouření nebo vapování? Stále více kuřáků přechází na vapování a důvodem je množství výhod. Mohou vapovat třeba při práci, při jízdě autem nebo v restauraci, aniž by museli chodit ven. Kouř z ecigaret je jen pouhá neškodná pára, nevdechujete karcinogenní dehet, jako u běžných cigaret. Jednou z největších výhod je úleva od cigaretového kouře, který […]

Zobrazit