Výplň vrásek kyselinou hyaluronovou má dlouhodobý účinek

Vrásky jsou něco, co jednoho dne potká každého z nás. Zatímco některým mužům a ženám vrásky nebývale sluší, většina z nás z nich může být nesvá až nešťastná.

Kyselina hyaluronová jako zachránce

V podstatě jde o viníka i zachránce, neboť ač úbytek této kyseliny volně dostupné v našem těle napomáhá tvorbě vrásek, výplň vrásek právě touto kyselinou je velice účinnou odpovědí na vzniklý problém. Kyselina hyaluronová se v různých poměrech vyskytuje ve spoustě kosmetických prostředků, je tak již léty prověřená a neškodná. Proto se není čeho obávat a můžete této možnosti dát zelenou.

Průběh zákroku trvá několik minut

Ještě než se zájemce dostane k samotnému zákroku, musí alespoň týden před termínem vysadit léky na ředění krve, pokud je tedy bere, a vyvarovat se protizánětlivým lékům a vitamínu E. Pochopitelně zákrok nesmíte absolvovat, pokud trpíte zánětem či akutní alergickou reakcí.

Co se samotného procesu týče, výplň vrásek probíhá aplikací kyseliny hyaluronové tenkou jehlou přímo do míst propadlých vrásek, čímž dojde k jejímu vyplnění. Celá akce trvá dle rozsahu v řádech desítek minut, není to tak nic hrozného. Krom úpravy vrásek na obličeji je velmi populární si nechávat ošetřit i oblast krku či hřbety rukou.

Hojení je velice rychlé

Ošetřovaná místa jsou ihned po zákroku ještě na místě ochlazována, aby nedocházelo k nepříjemným otokům. Jinak však není třeba hospitalizace, pouze se doporučuje mít doprovod na cestu domů. Těsně po zákroku se v rámci hojení důrazně doporučuje pokud možno nepoužívat mimiku, aby nedocházelo ke zbytečnému pnutí, které by mohlo mít za následek přesunutí výplně na špatné místo. Jinak není výplň vrásek nikterak náročná a hojení se povětšinou odhaduje na pouhé 3-4 dny.

Ostatní

Problém nabíjení v elektromobilitě se stává stále menší komplikací

Především v naprostém počátku elektromobility bylo potřeba začít řešit celou řadu problémů a nedostatků, které elektromobilita jako technologie má. Mezi nimi by se mezi ty největší přitom mohla zařadit právě rychlost dobíjení. Řidiči, kteří jsou zvyklí v řádu několika minut včetně placení natankovat plnou nádrž, tak nechtějí čekat desítky minut na zprovoznění svého vozidla. Moderní elektromobilita tento […]

Zobrazit
Ostatní

Jak na přesnou a rychlou digitalizaci objektů, budov a interiérů?

Vstup do éry digitalizace přinesl zásadní změny do mnoha oblastí, včetně architektury a stavebnictví. Dříve časově náročný proces digitalizace budov a objektů se nyní stal rychlým a efektivním, a to díky pokrokům v technologiích. V tomto článku se zaměříme na význam a výhody digitalizace objektu budov, a jaké profesionální nástroje pomáhají dosáhnout maximální kvality. Rychlá […]

Zobrazit
Ostatní

S vaginální suchostí bojuje velké množství žen

Pochva, nebo také vagína popis, patří mezi ženské pohlavní orgány. Je součástí reprodukce. Je přirozeně vlhká. Některé ženy však bojuji s její suchostí. Suchá vagína způsobuje celou řadu zdravotních komplikací. Patří mezi ně pocity sucha, svědění a v neposlední řadě také bolestivý pohlavní styk. Příčiny vzniku vaginální suchosti Jednou z příčin jsou hormonální změny, které […]

Zobrazit