Výplň vrásek kyselinou hyaluronovou má dlouhodobý účinek

Vrásky jsou něco, co jednoho dne potká každého z nás. Zatímco některým mužům a ženám vrásky nebývale sluší, většina z nás z nich může být nesvá až nešťastná.

Kyselina hyaluronová jako zachránce

V podstatě jde o viníka i zachránce, neboť ač úbytek této kyseliny volně dostupné v našem těle napomáhá tvorbě vrásek, výplň vrásek právě touto kyselinou je velice účinnou odpovědí na vzniklý problém. Kyselina hyaluronová se v různých poměrech vyskytuje ve spoustě kosmetických prostředků, je tak již léty prověřená a neškodná. Proto se není čeho obávat a můžete této možnosti dát zelenou.

Průběh zákroku trvá několik minut

Ještě než se zájemce dostane k samotnému zákroku, musí alespoň týden před termínem vysadit léky na ředění krve, pokud je tedy bere, a vyvarovat se protizánětlivým lékům a vitamínu E. Pochopitelně zákrok nesmíte absolvovat, pokud trpíte zánětem či akutní alergickou reakcí.

Co se samotného procesu týče, výplň vrásek probíhá aplikací kyseliny hyaluronové tenkou jehlou přímo do míst propadlých vrásek, čímž dojde k jejímu vyplnění. Celá akce trvá dle rozsahu v řádech desítek minut, není to tak nic hrozného. Krom úpravy vrásek na obličeji je velmi populární si nechávat ošetřit i oblast krku či hřbety rukou.

Hojení je velice rychlé

Ošetřovaná místa jsou ihned po zákroku ještě na místě ochlazována, aby nedocházelo k nepříjemným otokům. Jinak však není třeba hospitalizace, pouze se doporučuje mít doprovod na cestu domů. Těsně po zákroku se v rámci hojení důrazně doporučuje pokud možno nepoužívat mimiku, aby nedocházelo ke zbytečnému pnutí, které by mohlo mít za následek přesunutí výplně na špatné místo. Jinak není výplň vrásek nikterak náročná a hojení se povětšinou odhaduje na pouhé 3-4 dny.

Ostatní

Jaké účinné látky obsahuje kratom?

Kratom má každým dnem stále více uživatelů. I když ho užívá tolik lidí, ne každý ví, jaké látky jsou vlastně zodpovědné za jeho účinky. Obsahuje řadu účinných látek, ale primárními psychoaktivními složkami jsou mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Tyto alkaloidy jsou zodpovědné za účinky kratomu na tělo a mysl. Zde je stručný přehled těchto dvou hlavních alkaloidů: […]

Zobrazit
Ostatní

Jak vypadá strom kratom?

Možná navštěvujete obchod s kratomem, kde si kupujete zelený kratomový prášek, ale víte o tom, že pochází z listů vysokého stromu? Kratom (Mitragyna speciosa) je stálezelený strom, který může dorůst až do výšky 25 metrů, a to v závislosti na pěstebních podmínkách a prostředí. Tento strom roste v různých oblastech jihovýchodní Asie, kde se odedávna […]

Zobrazit
Ostatní

Nikotinové sáčky vám dodají nikotin i bez kouření

Trápí vás, že stále kouříte? Možná už jste zaznamenali zdravotní nebo společenské problémy, které vám kouření způsobilo. Nemusíte se na dobro zříci nikotinu, stačí jen zvolit šetrnější způsob, jak ho budete do těla dostávat. Skvělou změnou pro vás může být nikotinový sáček. Nikotinové sáčky jsou malé sáčky obsahující nikotin a další přísady, ale bez tabáku. […]

Zobrazit